Türk Telekom Arena

Türk Telekom Arena | Sistre Cila Yapıldı

Bebek Lucca Bar

Bebek Lucca Bar | Sistre Cila Yapıldı

M&C Saatchi

M&C Saatchi | Sistre Cila Yapıldı

Şişli Divan Residance

Divan Residance | Sistre Cila Yapıldı

Kozmonot Cafe

Nişantaşı Kozmonot Cafe | Mermer Silim Yapıldı

Meg Cafe

Meg Cafe | Nişantaşı Teşvikiye Sistre Cila Yapıldı

Vero Moda

Vero Moda | Şişli Cevahir Sistre Cila Yapıldı

İstinye Park Evleri

İstinye Park Evleri | Mermer Silme Yapıldı

Green Power Holding

GP Holding Varyap Sistre Cilasını Yaptık

İstinye Panavia by Panaroma

Sistre ve Cila Yapıldı

Ümraniye Mercure Otel

Laminat Parke Yapıldı

Spor Salonu

Sistre Cila Yapıldı

Spor Salonu

Sistre Cila Yapıldı

Spor Salonu

Sistre Cila Yapıldı

Şişli Bomonti Elysium Art

Sistre Cila Yapıldı

Konut

Sistre Cila Yapıldı

Konut

Sistre Cila Yapıldı

Konut

Sistre Cila Yapıldı

Selenium Twins

Sistre Cila Yapıldı

Sistre Cila Ustası

Parke kullanan iş yerleri, ofisler ve evlerde sistre cilalama işlemleri genellikle yapılmaktadır. Bu işlemler sistre cila ustası tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinin asıl amacı ise parkelerin yıpranmışlığını gidermektir. Çünkü bir mekanda parkeler en çok kullanılan ve yıpranma süresi en kısa olan şeyler arasında yer alır. Zamanla parkeler üzerinde gerçekleşen yıpranma, aşınma, renk gitmesi gibi durumlardan kurtulmak için bu tür sistre cila işlemleri gerçekleştirilmelidir. İşte bu sistre cila işlemlerini gerçekleştirecek ustaların da nitelikleri tabi ki çok önemlidir. Eğer işi düzgün bilen bir usta ile çalışılırsa tabi ki sorun yok. Ancak profesyonel olmayan bir ekip ile çalışma gerçekleştirildiğinde hem parkelerdeki eski görüntü bulunamaz hem de parkelerdeki yıpranmışlıklar tamamen çözülemez. Bu nedenle de bu noktaya kesinlikle dikkat edilmelidir.

Ücretsiz Keşif ve Özel Tekliflerimiz İçin Bizi Arayınız

Sistre Cila Ustası Özellikleri

Sistre cila işlemleri yaptırılırken, bu işlemlerde ustaların çok büyük bir payı vardır. Sistre ve cila ustası özellikleri arasında ilk olarak tecrübe yer almalıdır. Tecrübeli kimseler tarafından yapılacak olan sistre ve cila işlemleri sonrasında hem parkelerin kaba temizliği ve ince temizliği daha kolay olur hem de parkelerin kullanılacak olan ömürleri daha da uzar. Bu sayede de parkelerin kullanım ömrünün uzaması maddi açıdan da büyük bir yarar sağlar. Sistre ve cila ustalarının özelliklerinden bir tanesi de parke yapılarını iyi bilmeleridir. Bu işlemler genellikle vernikleme sistemleri ile olur ve vernikleme sırasında da kullanılan vernik türünün hangi bölgeye ne şekilde kullanıldığının önemi çok büyüktür. İşte bu nedenle de vernik yapacak olan kişilerin özellikle bu noktaya dikkat etmesi gerekmektedir. Tabi ki aslında bu nokta da ustanın tecrübesine kalmış olan bir durumdur.

Ücretsiz Keşif ve Özel Tekliflerimiz İçin Bizi Arayınız

Sistre Cila Faydaları

Sistre cila işlemlerinin aslında parkelere ve parke kullanan kişilere de faydası oldukça büyüktür. Sistre cila faydaları arasında öncelikle parkelerin ömrü konusundaki noktaya değinilmesi doğru olacaktır. Bu işlemler sayesinde parkeler eski görüntüsünü almakla birlikte bir de ömürleri uzar. Bu sayede de sürekli olarak yıpranan parkelerin değiştirilmesine gerek kalmaz. Bu durum özellikle maddi açıdan tasarruf yapmak isteyen kişilerin faydasına olacaktır. Çünkü tahmin edileceği üzere parke değişimi ile parkelere sistre cila işlemleri uygulamanın maddi açıdan önemli bir farkı bulunmaktadır. Sistre cila faydaları genel olarak birbirinin hemen arkasından gelmektedir. Bu nedenle de parkeler açısından yapılması gereken bir işlemdir.

Ücretsiz Keşif ve Özel Tekliflerimiz İçin Bizi Arayınız