Sistre Cila Ustası

88

Parke kullanan iş yerleri, ofisler ve evlerde sistre cilalama işlemleri genellikle yapılmaktadır. Bu işlemler sistre cila ustası tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinin asıl amacı ise parkelerin yıpranmışlığını gidermektir. Çünkü bir mekanda parkeler en çok kullanılan ve yıpranma süresi en kısa olan şeyler arasında yer alır. Zamanla parkeler üzerinde gerçekleşen yıpranma, aşınma, renk gitmesi gibi durumlardan kurtulmak için bu tür sistre cila işlemleri gerçekleştirilmelidir. İşte bu sistre cila işlemlerini gerçekleştirecek ustaların da nitelikleri tabi ki çok önemlidir. Eğer işi düzgün bilen bir usta ile çalışılırsa tabi ki sorun yok. Ancak profesyonel olmayan bir ekip ile çalışma gerçekleştirildiğinde hem parkelerdeki eski görüntü bulunamaz hem de parkelerdeki yıpranmışlıklar tamamen çözülemez. Bu nedenle de bu noktaya kesinlikle dikkat edilmelidir.

 

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARAYINIZ

Sistre Cila UstasıSistre Cila UstasıSistre Cila Ustası

Sistre Cila UstasıSistre Cila UstasıSistre Cila Ustası

Sistre Cila UstasıSistre Cila UstasıSistre Cila UstasıSistre Cila UstasıSistre Cila UstasıSistre Cila Ustası

Sistre Cila UstasıSistre Cila Ustası

Sistre Cila Ustası Özellikleri

Sistre cila işlemleri yaptırılırken, bu işlemlerde ustaların çok büyük bir payı vardır. Sistre ve cila ustası özellikleri arasında ilk olarak tecrübe yer almalıdır. Tecrübeli kimseler tarafından yapılacak olan sistre ve cila işlemleri sonrasında hem parkelerin kaba temizliği ve ince temizliği daha kolay olur hem de parkelerin kullanılacak olan ömürleri daha da uzar. Bu sayede de parkelerin kullanım ömrünün uzaması maddi açıdan da büyük bir yarar sağlar. Sistre ve cila ustalarının özelliklerinden bir tanesi de parke yapılarını iyi bilmeleridir. Bu işlemler genellikle vernikleme sistemleri ile olur ve vernikleme sırasında da kullanılan vernik türünün hangi bölgeye ne şekilde kullanıldığının önemi çok büyüktür. İşte bu nedenle de vernik yapacak olan kişilerin özellikle bu noktaya dikkat etmesi gerekmektedir. Tabi ki aslında bu nokta da ustanın tecrübesine kalmış olan bir durumdur.

Sistre Cila Faydaları

Sistre cila işlemlerinin aslında parkelere ve parke kullanan kişilere de faydası oldukça büyüktür. Sistre cila faydaları arasında öncelikle parkelerin ömrü konusundaki noktaya değinilmesi doğru olacaktır. Bu işlemler sayesinde parkeler eski görüntüsünü almakla birlikte bir de ömürleri uzar. Bu sayede de sürekli olarak yıpranan parkelerin değiştirilmesine gerek kalmaz. Bu durum özellikle maddi açıdan tasarruf yapmak isteyen kişilerin faydasına olacaktır. Çünkü tahmin edileceği üzere parke değişimi ile parkelere sistre cila işlemleri uygulamanın maddi açıdan önemli bir farkı bulunmaktadır. Sistre cila faydaları genel olarak birbirinin hemen arkasından gelmektedir. Bu nedenle de parkeler açısından yapılması gereken bir işlemdir.

Sistre Cila UstasıSistre Cila UstasıSistre Cila Ustası


16 Nisan 2019 Salı | 08:30
Lamine Parke

Lamine Parke

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Deck

Deck

Masif Parke Renklendirme

Masif Parke Renklendirme

Bambu Parke

Bambu Parke

Tozsuz Sistre Cila

Tozsuz Sistre Cila