sistre cila fiyatları

392

 

Sistre cila fiyatları

 

sistre cila fiyatlarısistre cila fiyatlarısistre cila fiyatları

için işlemleri özellikle parkelere uygulanan, ahşap eşyalara uygulanan bir sistemdir. Vernikleme olarak da bilinmektedir. Sistre cila işlemleri parke görünümlü her noktaya aslında uygulanabilir. Neden sistre cila uygulanıyor sorusunun cevabı ise oldukça basittir. Parkeler evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, mağazalarda genellikle kullanılır. Sürekli üzerine basıldığı, zaman zaman üzerlerine ağır ya da sürtünme durumu yüksek maddeler konulduğu için parkelerde yıpranmalar gerçekleşebiliyor. İşte bu yıpranmalardan korunmak için de sistre cila işlemleri gerçekleştirilebilir. Merdiven sistre cila işlemleri de bulunmaktadır. Merdivenlerin parkeler ile döşenmesi durumunda özellikle köşe ve yan kesimlerde zaman zaman yıpranmalar, çizilmeler, aşınmalar meydana gelebiliyor. Bu tür durumların giderilmesi ve merdivenlerdeki parkelerin eski görüntüsüne kavuşturulabilmesi için kullanılan yöntemlerden bir tanesi de sistre cila yöntemidir.

 

sistre cila fiyatlarısistre cila fiyatlarısistre cila fiyatları

 

Ücretsiz Keşif ve Özel Tekliflerimiz İçin Bizi Arayınız

sistre cila fiyatlarısistre cila fiyatlarısistre cila fiyatları

Merdiven Sistre Cila Nasıl Yapılır

Merdiven sistre cila fiyatları yapımı da aslında diğer parkelerde olduğu gibi benzer özellikler taşır. Oldukça basit bir yapım aşaması vardır. Parke cilası kullanım standardına öncelikli olarak dikkat edilmelidir. 1 kat astar 2 kat cila minimum, 1 kat astar 4 kat cila maksimum şeklinde uygulanır. Tabi ki bu durum ahşabın oluştuğu ağaç cinsine ve merdivenin zemin durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. İşte bu tür merdivenlerin sistre cila işlemlerinde özellikle dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de işlem sonrasında meydana çıkmaktadır. İşlemlerin bitiminin gerçekleştirilmesinin ardından minimum 48 saat sonrasında bu parkelerin kullanılması gerekmektedir. İşte bu nedenle de kullanım açısından işlemlerin bitmesinden sonra parkelerin üstünün karton mukavva ya da naylon örtü ile kaplanması ve 48 saat minimum süreçte bekletilmesi tavsiye edilebilmektedir.

Ücretsiz Keşif ve Özel Tekliflerimiz İçin Bizi Arayınız

 

sistre cila fiyatlarısistre cila fiyatlarısistre cila fiyatları

Merdiven Sistre Cila Faydaları

Merdiven sistre cila fiyatalrı ve faydaları da aslında diğer sistre cila işlemlerindeki faydalar ile aynıdır. Merdivenlerin yapısındaki parkelerin aşınması, yıpranması durumlarında özellikle görüntü açısından oluşan olumsuz durumun giderildiğini söyleyebilmek mümkündür. Bunun haricinde bir de merdivenlerin üstündeki parkelerin kullanım ömrü de bu sayede uzatılmış olmaktadır. Bu şekilde bir durum meydana geldiği için de merdiven sistre cila işlemleri özellikle yeni parke alımlarına gerek kalmamasına ve sorunsuz bir şekilde bu parkelerin kullanılmasını sağlayacaktır. Özellikle maddiyat açısından merdiven sistre cila işlemleri çok karlı bir şekilde çıkılmasını sağlayacaktır. Genel olarak bakıldığında bu sistre cila işlemlerinin merdivenlerdeki parkelerde de pek çok faydasının bulunduğunu ve parkelerin ömrünün, kullanımının uzatılabilmesi için mutlaka bu tür sistemlerin kullanılmasının gerekli olduğunu söyleyebilmek de mümkün olacaktır.


16 Nisan 2019 Salı | 09:09
Lamine Parke

Lamine Parke

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Deck

Deck

Masif Parke Renklendirme

Masif Parke Renklendirme

Bambu Parke

Bambu Parke

Tozsuz Sistre Cila

Tozsuz Sistre Cila