Son Teknoloji ile Parke Sistre Cila

KOKUSUZ TOZSUZ PARKE SİSTRE CİLA | KANSEROJEN CİLA KULLANMIYORUZ | ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARAYINIZ!

Parke Sistre Cila

Restoran, cafe, avm gibi alanlarda hızlı kuruma ve kaliteli görünüm sunması sayesinde tercih edilen sistre cila her türlü konutta uygulama alanı bulmaktadır. Ahşap mekânlarda renklendirme işlemleri de yapılabilir. Renklendirmeler wax oil ya da pinoteks ahşap boyalarla gerçekleştirilir. Ağacın cinsine bağlı olarak ne kadar kat cila sürüleceği belirlenir. Parke cilaların kullanım standartları bir kat astarın ardından iki kat cila sürülmesidir. Cila maksimum dört kat şeklinde uygulanabilir. Parke bakımları bitmiş zeminlerin 48 saat sonra kullanılması uygundur. Parke üzerleri kapatılarak karton mukavva yardımıyla kaplanmaktadır. Sistre cila işlemleri alınırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri cilanın ambalajının açılmamış olmasıdır. Ağzı açık kalan ürünler güvenlik açısından tehdit oluşturduğundan işleme devam edilmemelidir.

Parke Sistre Cila Avantajları

Sistre cilanın uygulama sebepleri arasında süreklilik sağlamasıyıpranma ve çizikleri gidermesi ve köşelerde ve yan kısımlarda da rahatlıkla kullanılmasıdır. Sağlam bir işlem olduğundan parke ve ahşap yüzeylerin her birinde uzun süreli kalıcılık gösterir. Yüzeylerin aşınmasını ve deforme olmasını önler.

Sürekli basılan ve dokunulan yüzeyler zaman içinde yıpranarak eski ve yıpranmış görünüm verirler. Buna benzer ağır sürtünmelere maruz kalan yüzeylerde aşınmaların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Sistre cila avantajları arasında bu olumsuzlukların önüne geçmesi bulunmaktadır.

Merdivenlerde
 de uygulanabilen sistre cila işlemleri, parke döşeli merdivenlerde köşe ve yan kısımların giderek yıpranmasından kaynaklı sorunları çözmektedir. Sistre cilalama işlemi ile çizilme ve aşınmalar en iyi şekilde giderilerek yeniden oluşmaları engellemektedir.

Ücretsiz Keşif İçin Arayınız!

Bize ulaşarak sistre cila işleriniz için ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Parke Sistre Cila Fiyatları

Ahşap ve parke yüzeylere uygulanan sistre cila işlemi vernikleme ismi ile de bilinmektedir. Parke görünümündeki her yüzeye uygulanabilen bu işlem ile yıpranmalar giderilmekte ve önlenmektedir. Evlerde, ofislerde, mağazalarda kullanılabilen sistre cila farklı fiyatlar üzerinden yapılabilen bir işlemdir. Sistre cila fiyatları uygulama alanının büyüklüğüne ve yüzeyin cinsine göre belirlenebilir. Kaliteli malzeme ile profesyonel ekip tarafından sistre cila işlemi talep ediyorsanız firma tercihini bizden yana yapabilirsiniz. Kullandığımız malzeme ve yöntemlerin her biri işlemin başarılı şekilde uygulanması sağlamakla beraber parke yüzeylerin ilk günkü görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.