Parke Sistre Cila Ustası

23

Her çeşit ahşap yüzeyde rahatça uygulanabilen cam cila parlak ve şeffaf bir yapıdadır. Cam cila yüzeyi sertleştirir ve darbelere, sürtünmelere karşı korur. Temizlik malzemelerinden, sürtünmelerden kolayca etkilenmeyen bir yüzey elde etmek için sıkça tercih edilir. Tek kompenentlidir. Sebebi ise sentetik tiner içermesidir. Kuruma süresi yaklaşık 8 saati bulabilen bu cila çeşidinin uygulaması kolaydır. Uygulama anında etrafın havalandırması önemlidir. Her türlü yapıda ve zeminde uygulanabilen parke sistre cam cila evlerde de rahatlıkla uygulanabilir. Uzman personeller tarafından gerçekleştirilen işlemler ile yüzeylerde parlaklık, canlılık ve ilk günkü gibi görünüm elde edilebilir. Parke sistre işlemi sonrasında yapılan cila uygulaması ustalar tarafından özenle gerçekleştirilir. Yüzeyde oluşmuş çatlak, aşınma, kararma ve çizikler bu uygulama ile giderilir.

Parke Sistre Cila Ustası

 


Parke Sistre Cila Ustası
Sistre cila uygulaması için ilk olarak sistre makinesi yardımıyla silim yapılır. Ardından macun işlemi uygulanır. Bu işlemin sonrasında parke kenar alma işlemlerinin de yapılması sonrasında trio ile son bir kat silim gerçekleştirilir. Temizleme işleminin de yapılması ile beraber cila işlemine geçilir. Cam cila doğru şekilde uygulanabilmesi için doğru şekilde ilerlemek gerekir. Cila yapılacak alan en ve boy ölçüleri alınması ile beraber m2 hesaplanır ve işleme başlanır. Kaliteli cila kullanılarak parkeler tamir edilir ve yenilenir. Parke renklendirme işlemleri de bu esnada yapılır. Cila seçimi parlak, mat ve yarı mat olarak yapılabilir.


Parke Sistre Cila Ustası Avantajları
Yüzeyin zaman içinde yıpranmasını ve kararması önlemek başta olmak üzere görsellik anlamında da ortama estetik katar. Uygulama öncesi yüzey tamamen temizlendiğinden zeminde böcek oluşmaz ve uzun ömürlü olur. Dolgu verniklerinin kullanılması sonrası ince zımparalama işlemi yüzeye kusursuz bir görünüm katar. Uzun vadeli kullanılabilecek parkeler için sistre cam cila tercih edilmelidir. Ahşap yüzeye sahipseniz ya da parkelerin eskiyerek ilk görünümlerini kaybettiklerini düşünüyorsanız onları ilk günkü hallerine dönüştürmek mümkündür. Parke sistre cam cila yöntemini tercih ederek evinizde temizlik ve yeniliğini tadını çıkarabilirsiniz. Yıpranmamış, canlı ve mobilyalarınız ile uyumlu zeminler için cilanın sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.


28 Şubat 2019 Perşembe | 15:56
Lamine Parke

Lamine Parke

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Deck

Deck

Masif Parke Renklendirme

Masif Parke Renklendirme

Bambu Parke

Bambu Parke

Tozsuz Sistre Cila

Tozsuz Sistre Cila