masif parke sistre cila fiyatları

22

Masif parke sistre cila fiyatları;Evlerde, odalarda, ofislerde ve iş yerlerinde kullanılan parkelerin en önemli ayırt edici noktalarından bir tanesi de kullanılan parke malzemesi ve görünümüdür. Masif parke de parke türlerinden bir tanesidir. Bu parkeler de aynı diğerlerinde olduğu gibi zamanla kullanıldıkça aşınma, yıpranma yaratmaktadır. Bunun yanında bir de bu parkelerin aşınma ve yıpranmasını gideren masif parke sistre cila işlemleri vardır. İşte bu cilalama işlemleri sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat edildiği taktirde hiçbir sorun oluşmadan parkeler eski görüntüsüne geri kavuşturulabilir ve parkelerin kullanım ömrü de haliyle daha fazla uzatılabilir. Masif parke sistre cila aynı zamanda parkelere faydalı olan da bir işlemdir.

Ücretsiz keşif ve özel tekliflerimiz için bizi arayınız

 

Masif parke sistre cila

Masif parke yine ağaçtan oluşan bir parke çeşididir. Homojen bir yapısı bulunmakta olup bu ağaçların aynı zamanda değerli ağaçlar olduğunu söyleyebilmek de mümkündür. Masif parkenin farkı ise üretimi dolayısıyla daha uzun ömürlü daha dayanıklı ve daha sert bir yapıya sahip olmasıdır. Üzerinde ise masif parkenin 6 mm sistre payı bulunmaktadır. Bir masif parke tam 8 kez sistre edilip cila işlemi de görebilir.

masif parke sistre cila fiyatları

Masif parke sistre cila fiyatları

Masif parkenin kullanım kolaylığı da bulunmaktadır. Kullanımında kullanılan ağaç türlerinin değerli olması nedeniyle, masif parkelerin fiyatları bir tık daha pahalı olsa da özellikle dayanıklılık ve daha uzun ömürlü kullanış açısından kesinlikle tercih edilmesi gereken bir parke modelidir. Masif parke sistre cila işlemleri gerçekleştirildikten sonra, eğer bilinen kimseler tarafından yapılırsa eski görüntüsüne ve işlevine çok kısa bir süre içerisinde kavuşulabilir.

Masif Parke Sistre Cila Dikkat Edilmesi Gerekenler

Masif parke sistre cila dikkat edilmesi gerekenler arasında öncelikli olarak kişi ve firma seçimi bulunmaktadır. Yani bu sistre cila işlemlerini masif parkelere gerçekleştirecek olan kişilerin öncelikli olarak usta kişiler olması gerekmektedir. Pek çok firma masif parke sistre cila işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. İşte bu tür merkezlerin seçilmesi sonucunda da masif parke cila işlemlerinde hiçbir sorun oluşmayacağını ve daha uzun süreli bir şekilde bu parkelerin kullanılabileceğini söyleyebilmek de mümkün olacaktır. Masif parkelerde 8 kere sistre edilme ve cilalama kuralına da dikkat edilmelidir. Daha fazlası parkelerin kullanım ömrünü azaltır ve aynı zamanda görünüş açısından da eskisi gibi olmaz. Eğer bu tür noktalara dikkat edilip, sistre ve cila işlemleri güvenilir usta ve şirketlere yaptırılırsa masif parkeler uzun süre kullanılabilecektir.

Masif parke sistre cila fiyatları


12 Kasım 2018 Pazartesi | 07:30
Lamine Parke

Lamine Parke

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Deck

Deck

Masif Parke Renklendirme

Masif Parke Renklendirme

Bambu Parke

Bambu Parke

Tozsuz Sistre Cila

Tozsuz Sistre Cila