Ucuz Sistre Cila

15

Ucuz Sistre Cila

Dekorasyoncularımda yenileme işleminde ilk kullandıkları alanlardan biri de parkeler olmaktadır. Evin ortamını en etkili değiştiren parke renklerinin yanı sıra cilalama da yapılan yenileme çalışmalarından olmaktadır. Ahşap döşemelerde de kullanımı fazlaca yapılan Sistre cila fiyatları genel olarak uygun şekilde yapılmaktadır. Daha çok;
– Eskimiş
– Araları açılmış
– Yıpranmış ve aşınmış ahşaplarda sistre cila yapımı söz konusu olmaktadır. Onarım açısından da avantajlı ve şık görünüme sahip olan sistre cila yapım aşaması da hızlı geçebilmektedir. Uygun fiyatlarda yapılan bu işlem yaklaşık olarak 10 yıl sürede rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 

 

Ücretsiz Keşif ve Özel Tekliflerimiz İçin Bizi Arayınız

Ucuz Sistre CilaUcuz Sistre CilaUcuz Sistre Cila

Ucuz Sistre CilaUcuz Sistre CilaUcuz Sistre Cila

Ucuz Sistre CilaUcuz Sistre CilaUcuz Sistre Cila

Ucuz Sistre CilaUcuz Sistre Cila

Ucuz Sistre Cila

 

Ücretsiz Keşif ve Özel Tekliflerimiz İçin Bizi Arayınız

Bu konuda tasarlanmış makinalar ile yapılan sistre cila kusursuz şekilde gerçekleşerek zımparalar ile temizleme yapılmaktadır. Ardından arası aşınmış ya da hasar görmüş parkeler macun ile toparlanmaktadır. Macunun kurumasının beklenmesinin ardından yeni bir temizleme işlemi yapılarak 120’lik zımparalar kullanılmaktadır. Son derece garantili olarak yapılan sistre cila işleminde en son Selülozik dolgu verniği eklenmektedir. Bu durum haşere ve böcek oluşumunu da engellemiş olacaktır. Tüm bu işlemler ve cilanın kuruması da 1 saat bekleme sonrasında tamamlanmaktadır. Bunun gibi tüm ahşap ve parke yenilme işlemi sistre cila ile sorunsuz şekilde yapılabilmektedir.

Güvenilir Sistre Cila Yapımı

Ücretsiz Keşif İçin Arayınız

Ucuz Sistre Cila

Parke ve benzeri hizmetlerinde ilk sıralarda yer alan çalışmalarımızda garantili sunum söz konusu olmaktadır. Kokusuz ve tozsuz yapımı gerçekleşen sistre cila çalışmalarında alanında uzman kişiler bulunarak uygun makinalar tercih edilmektedir. Cila kullanımında yer alan malzeme ve markalarda sektörde en kaliteli şekilde bulundurularak hizmet edilmektedir.
Garantili olarak yapılan cilalama öncesinde macunlama ve zımpara temizleme ile parke yüzeyinde herhangi bir toz kalmamaktadır. Pürüzsüz zemin oluşumu ile tamamlanan tozsuz sistre cila köşe noktalara da en uzman şekilde yapılmaktadır. Parke yüzeyinde oluşan hasar onarımı teknolojinin gelişmesinden ötürü en hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Aynı şekilde teknolojinin gelişimi ile daire içerisinde duvar, kapı ve pencere gibi eşyalarda zarar görmeden tamamlanmaktadır. Titiz bir şekilde yapılan sistre cila yapımında herhangi bir koku ya da rahatsız edici maddelerde söz konusu olmamaktadır. Cilalama sırasında tercih edilen makinaların uzman kişiler tarafından kullanımı da firmamızın hizmetleri arasındadır.


16 Nisan 2019 Salı | 08:35
Lamine Parke

Lamine Parke

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Deck

Deck

Masif Parke Renklendirme

Masif Parke Renklendirme

Bambu Parke

Bambu Parke

Tozsuz Sistre Cila

Tozsuz Sistre Cila