Son Teknoloji ile Tozsuz Sistre Cila

KOKUSUZ TOZSUZ SİSTRE CİLA | KANSEROJEN CİLA KULLANMIYORUZ | ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARAYINIZ!

Tozsuz Sistre Cila

Dekorasyonun önemli parçalarından biri olan laminat parkeler çeşitli yapılarda kullanılmaktadır. Parkelerin zamanla eskimesi ve yıpranması nedeniyle bakım işlemlerine ihtiyaç artmaktadır. Ahşap zeminlerin bakım işlemlerine sistre denilmektedir. Oldukça kullanışlı ve uygun fiyatlar üzerinden verilen bakım işlemleri sonrası parkeler deforme halden çıkarak yeni ve temiz görünmektedir. Tozsuz sistre cila işlemi kullanışlı olduğundan yenilemeye gerek duyan müşterilerimizin tercih ettiği avantajlı bir yöntemdir.

Cila İşlemi Randevu

Sistre cila işlemlerine başlamadan önce müşteri istekleri dinlenmektedir. Ön görüşme ve müşteri bilgilendirmesinin yapıldığı bu aşamada plan oluşturulur. Firmamız iletişim numaralarından irtibat kurmanız halinde ön görüşme sağlanır. Bu esnada müşteri isteklerini belirtir firma ise işlem hakkında detay ve fiyat bilgisini paylaşır. Anlaşmanın sağlanması durumunda gün ve saat belirlenir. Sistre uygulaması hazırlıkları yapılır. Ardından tozsuz cila aşamasına geçilir. Tüm bilgilendirmenin yapılmasından sonra ise işe başlanacak gün ve saat belirlenir. Firma belirlenen gün ve saate müşteri tarafından verilen adreste olur. Gerekli malzeme ve ekipmanlar usta kişilerce kullanılmak üzere adreste olur. Cila işlemlerinin başlangıcında ustalar ilk olarak zımpara yapar ve parkenin temizliği gerçekleştirilir.

Ücretsiz Keşif İçin Arayınız!

Bize ulaşarak sistre cila işleriniz için ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Macun ve Cila İşlemi

Zeminin temizlenmesinin ardından parke macun ve cila işlemlerine geçilir. Parke araları ve kenarlarına macun çekilmesinin ardından yeniden zımparalanır. Cilanın çeşidine göre dolgu işleri tamamlanır. Son aşamada cila parkeye uygun teknik ve kısa sürede uygulanarak tozsuz cila işlemi sona erer. Cila kalitesine ve uygulanacak alanın trafiği göz önünde bulundurularak cila yapılır. Tüm yüzey çeşitlerine uygun cila işlemi uygulanmakta olup farklı renk seçenekleri tercih edilebilir. Mat ya da parlak seçenekleri ile tozsuz, sağlığa uygun sistre cila hizmeti verilmektedir.

Bakıma ihtiyaç duyan ürünlerde hızlı şekilde uygulanan sistre cila yöntemi uygun fiyatlar üzerinden verilir. Her bütçeye hitap eden fiyatları ile zemin yenileme işlemini erteleyenlere de avantajlar sunar. Eskiyen ahşapların sistre sayesinde canlanmasına tanık olmak istiyorsanız uzun yıllar kullanım garantisi sunan bu işlemden yana seçim yapabilirsiniz. Parkeleri sorunsuz şekilde kullanabilir ve odalarınıza iyi bir görünüm kazandırabilirsiniz.