Son Teknoloji ile Sistre Cila

KOKUSUZ TOZSUZ SİSTRE CİLA | KANSEROJEN CİLA KULLANMIYORUZ | ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARAYINIZ!

Sistre Cila Renkleri

Sistre cila uygulaması gelişmiş seçenekleri ile kullanıcılarına kaliteli parke görünümü sunarken uzun süreli kalıcılık sağlar. Bu uygulama lamine parke yüzeylerde oldukça başarılıdır. Çizilmelerini, kararlamaların ve eskimelerin önüne geçer. Lamine renginde değişiklik yapmak isteyen kullanıcılar için sistre cila renkleri bulunur. Cila renk seçenekleri arasında mobilyalar ile uyumlu bir tercih yapılmasının ardından cila işlemine geçilir. Renklendirme işlemleri ahşap yüzey renklendiricileri ve renkli wax oil yardımıyla yapılır. Pinoteks ahşap boyaları da renklendirme işlemlerinde sıklıkla tercih edilen malzemelerden biridir. Kullanıcıların talebine göre yapılan renklendirme işlemleri ve cilalama kısa sürede kaliteli ve son teknoloji ekipmanları ile gerçekleştirilir. Uzman ekip tarafından kaliteli bir işçilikle verilen sistre cila işlemlerinde kaliteli malzeme seçimi yapılmaktadır.

Ücretsiz Keşif İçin Arayınız!

Bize ulaşarak sistre cila işleriniz için ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Ahşap Renklendirme

Zeminlerde istenildiği gibi ton seçimi tercih edilerek değişiklik yapmak sistre cila renklendirme ile mümkündür. Ahşap renklendirme ve parke renklendirme işlemleri sıkça talep edilen ve memnun kalınan işlemlerden biridir. Parkelerinin renginden memnun olmayanlar ya da aşınması, kararması nedeniyle memnun olmayanlar ahşap renklendirme hizmetine başvurabilirler. Parkelerin en sevilen renk seçeneklerinin yöneltildiği boyama öncesi müşteriler seçimini hayal ettiği ya da mobilyalarına en uygun renklerden yana yapmaktadır. Mobilyalarda bulunan ahşap detaylar da zemin renklendirme işlemlerinde yardım alınan detaylardan biridir.

Doğa Dostu Sistre Cila

Doğaya dost ve sağlığa uygun tozsuz sistre cila yıpranan yüzeyler için tercih edilmektedir. Önlem amaçlı da alınabilen bu hizmetler çizikleri dirençli cilalar ile giderme yöntemidir. İş yerlerinde, otellerde, villalarda rahatlıkla tercih edilebilir. Yatak odası, çocuk odası gibi iç mekânların yanı sıra dış mekânlardaki ahşap yüzeylerde de kullanılır. Ahşap yüzeylere uygun olan bu yöntemde boya ahşap cila yağı kullanılmaktadır. Cila renkleri parlak, yarı parlak ve mat olabilir. Oteller, restoranlar, işyerleri genellikle parlak cila rengini tercih ederken evlerde ve sade mekânlarda yarı parlak ve mat cila rengi kullanılır. Cilanın yüzeye ne miktarda uygulanacağı ise malzemenin cinsine ve müşteri isteklerine bağlı olarak değişebilir. Doğa dostu ve sistre cila işlemi ile yüzeylere canlılık kazandırılır.