Son Teknoloji ile Sistre Cila

KOKUSUZ TOZSUZ SİSTRE CİLA | KANSEROJEN CİLA KULLANMIYORUZ | ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARAYINIZ!

KOKUSUZ TOZSUZ SİSTRE CİLA

Ücretsiz Keşif İçin Arayınız!

Bize ulaşarak sistre cila işleriniz için ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Sistre Ne İşe Yarar?

Parke görünümlerinizi yenilemek istediğiniz zaman genellikle ilk evrede komple değiştirme yoluna gitmektense görünümünde oynamalar yapmayı tercih edebilirsiniz. Parkelerinizde çizik olduğunu ve artık görünümün eskidiğini düşünüyorsanız bu noktada sistre kullanarak parkelerinizin görünümünü yeniletme imkanına sahip olursunuz. Peki, Sistre ne işe yarar? Sistre bir parke cilalama yöntemidir. Parkeleriniz sistre yöntemiyle cilalandığı zaman eskisine nazaran daha güzel ve yeni bir görüntüye sahip olur. Bu şekilde parkeleriniz ilk aldığınız gün gibi temiz ve güzel bir görünüme sahip olacaktır. Parkeleriniz daha parlak ve temiz duracağı için işlemi yaptırdıktan sonra çevrenizden sizlere parkelerinizi yeniletip yeniletmediğiniz dahi sorulabilir. Sistre yöntemi parkeler üzerinde son derece etkili olan yöntemler arasında yer almaktadır.

Ücretsiz Keşif İçin Arayınız!

Bize ulaşarak sistre cila işleriniz için ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Sistre Cila Nasıl Yapılır?

Parke cilalama yöntemleri arasında en fazla tercih edilmekte olan sistre yöntemi hakkında en fazla sorulmakta olan sorulardan birisi; sistre cila nasıl yapılır? Sorusudur. Sistre cila yapılacağı sırada ilk olarak parkelerinizin ve süpürgeliklerinizin ölçüsü alınarak net bir ölçü belirlenir. Sonrasında ise 40’lık zımpara ile zımparalama işlemi yerine getirilir. İlk katın zımparalanmasının ardından ikinci kat zımparalanacağı sırada 80’lik zımpara kullanılmaktadır. Bu evrede boşluklar veya çizikler varsa hazırlanan macun ile bu boşluk ve çiziklerin kapatılması gerçekleşir. Son zımparalama işlemi ise 120’lik zımpara kullanılarak yerine getirilmektedir. Zımparalama işlemlerinin bitmesinden sonra astar işlemleri yerine getirilmektedir. Astar işlemi çok önemlidir ve özenle yapılması gereken bir işlemdir. En son işlem olarak ise cilalama işlemleri yerine getirilir ve parkenin cilalanması bitirilir. Bu işlemlerden sonra parkenizin son derece temiz ve pürüzsüz durduğunu görebilirsiniz.

Sistre Cila Fiyatları Nedir?

Sistre cila yaptırmak isteyen kişiler fiyatlar hakkında da bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu yüzden sistre cila fiyatları nedir? Sorusu sıklıkla sorulmakta olan sorular arasındadır. Sistre cila fiyatları cilanın yapılacağı alanın ölçüsüne göre ve parkelerin durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden net bir fiyat verilebilmesi için alanın ölçümlerinin yapılması gerekmektedir. Firma olarak sizlere cila işlemleri sırasında uygun fiyatlar üzerinden hizmet vermeye ve bir sorun yaşamamanıza ayrıca özen gösteriyoruz.