Sistre Cila Nasıl Yapılır ?

Parkelerin daha güzel görünmesi ve uzun ömürlü olması sistre cila uygulaması yapılması gerekmektedir. Sistre cila nasıl yapılır? Sorusu da bu noktada merak edilmekte olan sorular arasında yer almaktadır. Sistre cila yapılacağı sırada yüzeyin eni ve uzunluğu hesaplanır. Süpürgelikler ise bu oranın %15’i kadar hesaplanmakta ve ölçüye eklenmektedir. Parkelerin bütün yüzeyi zımpara kullanılarak makine ile bir kat olmak üzere zımparalanır. Sonrasında farklı bir parke zımpara ölçüsü kullanılarak ikinci defa zımparalanır. Üçüncü defa daha makine ile zımparalandıktan sonra süpürgelik bölümleri son olarak el ile zımparalanmaktadır. Bu noktada çatlıklar veya boşluklar varsa hazırlanan macun yardımıyla doldurulur. Bütün tozların parkeden alınmasından sonra ise dolgu verniği uygulaması yapılmaktadır. İki kat cila uygulaması yapılarak işlem sonlandırılmaktadır.

 

Ücretsiz keşif ve özel tekliflerimiz için bizi arayınız

 

Sistre Cila Nasıl Yapılır ?

Sistre Cila Fiyatları

Parkelerinin daha güzel durmasını ve uzun ömürlü olmasını isteyen kişiler sistre cila yaptıracakları sırada fiyatların ne olduğunu da merak etmektedir. Sistre cila fiyatları ise değişiklik göstermektedir. Sizlere hizmet verdiğimiz sırada ilk olarak parkelerinizin durumuna göre fiyat veriyoruz. Gerekli ölçümler yapılarak ve yapılacak olan işlemler hesaplanarak bir fiyat verilmektedir. Her zaman en uygun fiyatlar üzerinden hizmet vermeye özen gösterdiğimiz için gerekli cilalama işlemlerinizi diğer firmalara nazaran daha uygun şekilde yaptırabilme imkanına sahip olursunuz. Cilalama işlemleri yapılacağı sırada fiyatlar noktasında anlaşıldıktan ve sizin de onayınız alındıktan sonra işlemler başlatılmaktadır. Sizin onayınız olmadan hiçbir işlem yapılmaz.

Sistre Cila Yaptırmanın Avantajları

Sistre cila yaptırmanın avantajları birçok kişi tarafından merak ediliyor. Sistre cila yaptırdığınız takdirde parkeleriniz ilk gün aldığınız gibi parlak ve temiz görünecektir. Bu şekilde sanki parkelerinizi yenilettiğiniz dahi düşünülebilmektedir. Üstelik parke yeniletme işlemlerine göre maliyeti daha düşük olduğu için kar etme imkanınız da bulunmaktadır. Sistre cila yaptıracağınız sırada mutlaka uzman olan firmalar ile anlaşarak yaptırmanız gerekir. Aksi takdirde parkelerinizde çeşitli sorunların yaşandığını görebilirsiniz. Sizlere hizmet verdiğimiz sırada firma olarak profesyonel çalışanlara sahip olduğumuz için her zaman en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Bu yüzden parkelerinizin cilalanma işlemleri sorunsuz bir şekilde yerine getirilir.

 

 

Lamine Parke

Lamine Parke

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Deck

Deck

Masif Parke Renklendirme

Masif Parke Renklendirme

Bambu Parke

Bambu Parke

Tozsuz Sistre Cila

Tozsuz Sistre Cila